PUTNI NALOZI

Putni nalozi za upravljanje službenim vozilima Agencije, koje, u skladu sa članom 32 Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja ("Službeni list Crne Gore", br. 052/14 od 16.12.2014, 076/15 od 28.12.2015), Agencija za elektronske komunikacije i poštansku djelatnost, kao regulatorni organ, ima obavezu da objavljuje na svojoj internet stranici za period od dana raspisivanja pa do dana održavanja izbora, zakazanih za 16.10.2016. godine.

Period 11.-17.07.2016.

Period 18.-24.07.2016.

Period 25-31.07.2016.

Period 01-07.08.2016.

Period 08-14.08.2016.

Period 15-21.08.2016.

Period 22-28.08.2016

Period 29-04.09.2016

  • Vozilo Renault Trafic - PG MN682 nije korišćeno u ovom periodu
  • Vozilo Chervolet Captiva PG MN693 nije korišćeno u ovom periodu
  • Vozilo Mercedes benz Sprinter PG MN669 nije korišćeno u ovom periodu
  • Vozilo Lada Niva PG EN 961 nije korišćeno u ovom periodu
  • Vozilo Toyota Land Cruiser PG CG864 nije korišćeno u ovom periodu
  • Putni nalog za vozilo Golf IV PG CG593

Period 05-12.09.2016

Period 12-19.09.2016

Period 19-26.09.2016

Period 26-03.10.2016

Period 03-10.10.2016

Period od 10-17.10.2016